Türkçe İngilizce Ruşça facebook youtube instagram google
asimato ürünler
yükünüzü hafifleten güç...

       Şirketimiz kuruluş yılı olan 2007 yılından bu yana yaptığı çalışmalar ile Forklift , Personel Yükseltici , İstif Makinası , Makaslı Yük Platformu , Transpalet ürünlerinin ithalatı , satışı , kiralanması ve satış sonrası servis hizmetleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip eğitimli , deneyimli ,birikimli personel gücü ile İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 9000 metrekare kapalı 1500 metrekare açık alana sahip olduğu merkez binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

      Amacımız öncelikle kendi markamız olan “ ASİMATO “ markasını ve distribütörü olduğumuz  “LONGKING “  markasını sektöründe güçlü ve lider birer marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda müşteri taleplerinin tamamında her zaman müşterilerimizin taşıma ve kaldırma ekipmanları ihtiyacını çözebilecek doğru ürünü ve hizmeti sunmayı en önemli görevlerimizden biri olarak görmekteyiz.

 

      Bu bağlamda Türkiye'nin her ilinde olma hedefi ile bayi ve servis yapılandırmasını sürdüren firmamız müşterilerine sunduğu zengin ürün çeşidi , stok gücü ve servis hizmetleri ile  kısa zamanda sektörünün sayılı firmaları arasında yerini almıştır.

 

BAŞLICA ÜRÜN GRUBUMUZ ;

 

·         FORKLİFT :  1.5 ton ile 16 ton taşıma kapasitesi  ve ÇİN – JAPON – İNGİLİZ – AMERİKAN motor seçeneklerine sahip dizel forkliftler ; 1.5 ton  ile  12 ton taşıma kapasitesine sahip ÇİN – ALMAN – İTALYAN  akülü forkliftler.

 

·         PERSONEL YÜKSELTİCİ : 5 metre ile 43 metre çalışma yüksekliğine sahip dizel , tam akülü ve yarı akülü personel yükseltici.

 

·         İSTİF MAKİNASI : 1 ton ile 1.5 ton taşıma kapasitesi ve 160 cm ile 560 cm kaldırma yüksekliğine sahip tam akülü istif makinası,yarı akülü istif makinası ve manuel istif makinası.

 

·         MAKASLI YÜK PLATFORMLARI :  1 ton ile 5 ton taşıma kapasitesi ve 100 cm ile 500 cm kaldırma yüksekliğine sahip yada tamamen ihtiyaca yönelik özel üretim seçenekleri ile Makaslı Yük Platformları.

 

·         TRANSPALET ; 500 kg ile 5 ton taşıma kapasitesine ve 80 cm ile 300 cm çatal uzunluklarına sahip tam akülü transpalet ve manuel transpalet