asimato facebook asimato instagram asimato youtube asimato google plus
444 28 71
asimato ürünler
yükünüzü hafifleten güç...

TAM AKÜLÜ MAKASLI PERSONEL YÜKSELTİCİLER

YARI AKÜLÜ MAKASLI PERSONEL YÜKSELTİCİLER

ELEKTRİKLİ PERSONEL YÜKSELTİCİLER

SİPARİŞ TOPLAYICILAR

Ürünlerle ilgili Kısa Açıklamalar...

TAM AKÜLÜ MAKASLI PERSONEL YÜKSELTİCİLER

Kullanıcının yükseğe erişiminde dikey hareket sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde dar alanlarda rahat kullanım imkanı sağlarlar. Daha çok iç mekanlarda kullanılmak için tasarlanmış olan tam akülü personel yükselticiler ; akü ile kaldırma ve yürüme sağlar.Kullanımı sahip olduğu joystick ile çok kolaydır. 

YARI AKÜLÜ MAKASLI PERSONEL YÜKSELTİCİLER

Kullanıcının yükseğe erişiminde dikey hareket sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde dar alanlarda rahat kullanım imkanı sağlarlar. Daha çok iç mekanlarda kullanılmak için tasarlanmış olan yarı akülü personel yükselticiler ; akü ile kaldırma ve manuel yürüme sağlar.Kullanımı sahip olduğu joystick ile çok kolaydır. 

ELEKTRİKLİ PERSONEL YÜKSELTİCİLER

Kullanıcının yükseğe erişiminde dikey hareket sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde dar alanlarda rahat kullanım imkanı sağlarlar. Daha çok iç mekanlarda kullanılmak için tasarlanmış olan elektrikli personel yükselticiler ; 220 v elektrik ile kaldırma ve manuel yürüme sağlar.Kullanımı sahip olduğukumanda butonu ile çok kolaydır. 

SİPARİŞ TOPLAYICILAR

Kullanıcının yükseğe erişiminde dikey hareket sağlar. Kompakt ölçüleri sayesinde dar alanlarda rahat kullanım imkanı sağlarlar. Daha çok iç mekanlarda kullanılmak için tasarlanmış olan tam ve yarı akülü sipariş toplayıcılar ; akü ile kaldırma ve yürüme sağlar.Kullanımı sahip olduğu joystick ile çok kolaydır.